Kalendář akcí

Rok 2022

19.06.2022 – seminář pro trenéry teamgym – pohybová skladba
18.06.2022 – tréninkový kemp teamgym, Na Balkáně, Praha 3
18.06.2022 – Čapí závod – rozlučka se sezónou pro nejmenší, Liberec
10.-12.06.2022 – MČR jednotlivkyň (VS), Černošice (výsledky zde)
04.06.2022 – Belgie
04.06.2022 – MČR MT Brno (výsledky zde)
28.05.2022 – Krajský přebor Stč. kraje Kolín (výsledky zde)
21.- 22.5.2022 – Republiková soutěž ve SG ČASPV, Praha Hradčany (výsledky žákyně 1, žákyně 2, žákyně 3, družstva)
21.05.2022 –  Memoriál Miroslava Kojdeckého (výsledky zde)
14.05.2022
–  Memoriál Věry Růžičkové (výsledky zde)
08.05.2022 –  Krajský přebor ČASPV ve SG, Týnec n. Sázavou (výsledky jednotlivci, družstva)
07.05.2022 –  Doksy (výsledky zde)
07.05.2022 –  32. ročník Memoriálu Marie Široké (výsledky zde)

01.05.2022 –  Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň (výsledky zde)
30.04.2022 –  Pohár Českých Budějovic (výsledky zde)
23.04.2022 –  Trhosvinenský pohár  (výsledky zde
10.04.2022 –  Dobříš ČASPV – dvojice (výsledky zde)
09.04.2022 –  Veselský pohár (výsledky zde)
09.04.2022 –  29. ročník závodu Memoriál Evy Bosákové (výsledky zde)
02.04.2022 –  24th International Tournament for Children and Juniors, Rakousko (výsledky zde)

26.03.2022 – Jarní závod v Brně (výsledky zde)
12.03.2022 –  Poděbradská cvička (výsledky zde)

27.02.2022 – „A Hop“ (výsledky zde)
30.01.2022 – Memoriál Věry a Tondy Rosendorfových v Horních Počernicích (výsledky zde)
23.01.2022 – Duo Gym Cup – gymnastická dvojčata (výsledky zde)
22.01.2022 – Jojo Cup (výsledky zde)

 

Rok 2021

11.12.2021 –  Závody v Týnci n. Sázavou (výsledky zde)
3.-5.12.2021 – MČR družstev II. liga, Ostrava
12.11.2021 –  Memoriál Jana Gajdoše, Brno (výsledky zde, chlapci, dívky)
28.11.2021 –  Memoriál V. Medové (výsledky zde)
17.11.2021 –  Liga družstev Stč. kraje Kolín (výsledky zde)
14.11.2021 – Poberounský dvojboj (výsledky I. kategorie, II. kategorie, III. kategorie, IV. kategorie, družstva)
06.11.2021 –  O cenu Chodska (výsledky zde)

06.11.2021 – Chebská bradla (výsledky zde)
17.-18.10.2021  – Republiková soutěž ČASPV Praha Hradčany (výsledky žákyně 1, žákyně 2, žákyně 3, žákyně 4)
17.10.2021 –  MČR „C“ Černošice (výsledky zde)
10.10.2021 – Týnec n. Sázavou
09.10.2021 – Děčínská kotva „O pohár Věry Čáslavské“ (výsledky zde)
09.10.2021 – Memoriál Myšákové – teamgym (výsledky zde)
1.-3.10.2021 – MČR jednotlivkyň Ostrava (výsledky zde)
25.09.2021 – Kvalifikační závod na MČR Praha Bohemians (výsledky zde)
25.09.2021 – Říčany Teamgym Cup (výsledky zde)
18.09.2021 – Přebor jednotlivkyň Stč. kraje v Kolíně (výsledky zde)
05.09.2021 – Říčanské hvězdičky (výsledky zde)
05.06. 2021 – Kontrolní závod (výsledky zde)

Rok 2020


03.10.2020 – Memoriál Hany Myšákové, teamgym (rozpis zde)

26.09.2020 – Dokská kladina (výsledky zde)
19.09.2020 – Soutěž družstev ve sportovní gymnastice pro žactvo, Hradčany ( výsledky jednotlivci zde, družstev  zde)
25.04.2020 – Černošický dvojboj (propozice zde)
19.04.2020 – Krajský přebor ve SG ČASPV, Týnec nad Sázavou
04.04.2020 – TeamgymCup Říčany
29.03.2020 – Memoriál V. Straky, teamgym open, Praha – Vršovice (propozice zde)
22.03.2020 – Bělský jarní čtyřboj, SG ČASPV, Bělá pod Bezdězem (propozice zde)
21.03.2020 – Soutěž ve SG nejmladšího žactva, ČASPV, Čakovice
23.02.2020 – Říčanské hvězdičky, SG (výsledky zde)
01.02.2020 – Jojo Cup (výsledky zde)
24. – 26.1.2020 – Školení trenérů SGŽ II. třídy 3. závěrečná konzultace
25.01.2020 – Dobříšský pohár (výsledky zde)
18.1. – 25.1.2020 – Mísečky – soustředění závodního družstva s Blankou
11.1. – 12.1.2020 – Duo Gym Cup Šestajovice
10.1. – 12.1.2020 – Gymnastický kemp v Jojo Gym

 

Rok 2019

21.12. 2019 – Vánoční závod Praha Vršovice
15.12. 2019 – Předvánoční pohár Plzeň – SG chlapci
14.12. 2019 – Předvánoční pohár Plzeň – SG dívky (výsledky zde)
14.12. 2019 – Memoriál Petra Kouby (výsledky zde)
7. – 8. 12. 2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV, Černošice
07.12. 2019 – Pohár starostky města Frýdland nad Ostravicí ( výsledky zde)

23.11. 2019 – Teamgym Písek (výsledky zde)
17.11. 2019 – „A Hop“ (výsledky zde)
16.11. 2019 – Poberounský dvojboj (výsledky družstva , jednotlivci)
16.11.2019 – Přebor Středočeského kraje (výsledky zde)
9.11. 2019 – Memoriál V. Medové (výsledky zde)
9.11. 2019 – Předvánoční závod města Pardubic (výsledky zde)
9.11.2019 – Ještědský pohár (výsledky zde)
2.11. 2019 – Chebská bradla (výsledky zde)
26. -27. 10. 2019 SGŽ – Mistrovství ČR – kategorie C, TJ Sokol Vysoké Mýto (výsledky sobota zde , neděle zde)
13.10. 2019 – Podzimní přebor hl. města Prahy open (výsledky zde)
12.10.2019 – Váza Horních Počernic (výsledky zde)
12.10. 2019 – Chlapácký dvojboj (výsledky zde)
6.10.2019 – Memoriál Hany Myšákové – teamgym závod (výsledky zde)
27. – 29. 9. 2019 – školení trenérů SGŽ  II. třídy – 1. konzultace
02.8.2019 – 11.8.2019 –  Soustředění v Itálii
18.8.2019 – 23.8.2019 –  Soustředění Josefův Důl08.6.2019 – TG Dobříš (výsledky zde)
21. – 23.6. 2019 – MČR 2019 ve sportovní gymnastice jednotlivkyň v Černošicích (výsledky zde)
30.5.2019 – Vyšehradský dvojboj (výsledky zde )
10.5.2019 – Mistrovství teamGym Olomouc (výsledky zde)

28.4.2019 – Oblastní přebor Prahy (výsledky VS 0 zde,VS 2 zde)
27.4.2019 – Bedřichovský ježek (výsledky zde)
13.4.2019 – Memoriál E. Bosákové (výsledky zde)
31.3.2019 – Memoriál V. Straky (výsledky zde)
16.3.2019 – Říčanské hvězdičky (výsledky zde)
Bělský gymnastický čtyřboj (výsledky zde)
17.3.2019 – TG Říčany teamgym Cup (výsledky zde)
2.02.2019 – Jojo Cup (výsledky zde)
20.1.2019 – DUO GYM CUP – Šestajovice (najdete zde)
19.1.2019 – Dobříšský gymnastický čtyřboj (najdete zde)
01.02. 2019 – Jojo Cup (výsledky zde)


Rok 2018

01.12.2018 – Vánoční pohár Plzeň dívky
01.12.2018 – TGJ malá oblast Vinohrady ČOS open
02.12.2018 – Vánoční pohár Plzeň kluci
02.12.2018 – MTG malá oblast Vinohrady ČOS open
08.12.2018 – Extraliga, I., II., liga družstev ženy – Černošice
09.12.2018 – Extraliga, I., II., liga družstev ženy – Černošice
15.12.2018 – Vánoční závod Vršovice – kluci, holky
15.12.2018 – TGJ oblast západ ČOS
16.12.2018 – MTG oblast západ ČOS
03.11.2018 – TGJ Příbram
03.11.2018 – Chebská bradla (výsledky zde )
10.11.2018 – TeamGym Trutnov
10.11.2018 – Memoriál Medové
10.11.2018 – Liberecký pohár SG
17.11.2018 – Poberounský dvojboj (výsledky družstva zde , kategorie I.,II. zde, kategorie III.,IV. zde )
17.11.2018 – Přebor Středočeského kraje Příbram (výsledky zde)
17.11.2018 – Memoriál Ády Hochmana
18.11.2018 – TG závod  „Á hop“ (výsledky zde )
24.11.2018 – Písek TGJ a MTG ČOS open (výsledky zde)
24.11.2018 – MTG malá oblast Kolín ČOS
24.11.2018 – TGJ malá oblast Vinohrady ČOS
25.11.2018 – Klokánkova kapsa
20.10.2018 – Somolík Vršovice kluci (výsledky zde )
21.10.2018 – Hartig kluci Kolín
27.10.2018 – MČR SG žákyně C (výsledky zde)
28.10.2018 – MČR SG žákyně C
14.10.2018 – Přebor Prahy ve sportovní gymnastice ženských složek pro rok 2018 (výsledky zde)
13.10.2018 – 40. ročník závodu o PUTOVNÍ VÁZU Horních Počernic (výsledky zde)
13.10.2018 – Chlapácký dvojboj (informace ke stažení) (výsledky zde)
06.10.2018 – 11. ročník závodu v gymnastickém dvojboji „DRÁČEK (výsledky v kategorii A najdete zde, v kategorii B najdete zde , v kategorii mimi chlapci najdete zde)

22.9.2018 – Memoriál H. Myšákové (výsledky zde)
19.8.2018 – 24.8.2018 – Soustředění v Sedlici u Blatné