Kalendář akcí

Rok 2020

19.9. 2020  Soutěž družstev ve sportovní gymnastice pro žactvo, Hradčany ( informace zde)

25.4. 2020 – Černošický dvojboj (propozice zde)
19. 4. Krajský přebor ve SG ČASPV, Týnec nad Sázavou
4. 4. TeamgymCup Říčany
29. 3. Memoriál V. Straky, teamgym open, Praha – Vršovice (propozice zde)
22. 3. Bělský jarní čtyřboj, SG ČASPV, Bělá pod Bezdězem (propozice zde)
21. 3. Soutěž ve SG nejmladšího žactva, ČASPV, Čakovice
23. 2.  Říčanské hvězdičky, SG (výsledky zde)
1.2. 2020 – Jojo Cup (výsledky zde)
24. – 26.1. 2020 – Školení trenérů SGŽ II. třídy 3. závěrečná konzultace
25.1. 2020 – Dobříšský pohár (výsledky zde)
18.1. – 25.1. 2020 – Mísečky – soustředění závodního družstva s Blankou
11.1. – 12.1. 2020 – Duo Gym Cup Šestajovice
10.1. – 12.1. 2020 – Gymnastický kemp v Jojo Gym

 

Rok 2019

21.12. 2019 – Vánoční závod Praha Vršovice
15.12. 2019 – Předvánoční pohár Plzeň – SG chlapci
14.12. 2019 – Předvánoční pohár Plzeň – SG dívky (výsledky zde)
14.12. 2019 – Memoriál Petra Kouby (výsledky zde)
7. – 8. 12. 2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV, Černošice
07.12. 2019 – Pohár starostky města Frýdland nad Ostravicí ( výsledky zde)
23.11. 2019 – Teamgym Písek (výsledky zde)
17.11. 2019 – „A Hop“ (výsledky zde)
16.11. 2019 – Poberounský dvojboj (výsledky družstva , jednotlivci)
16.11.2019 – Přebor Středočeského kraje (výsledky zde)
9.11. 2019 – Memoriál V. Medové (výsledky zde)
9.11. 2019 – Předvánoční závod města Pardubic (výsledky zde)
9.11.2019 – Ještědský pohár (výsledky zde)
2.11. 2019 – Chebská bradla (výsledky zde)
26. -27. 10. 2019 SGŽ – Mistrovství ČR – kategorie C, TJ Sokol Vysoké Mýto (výsledky sobota zde , neděle zde)
13.10. 2019 – Podzimní přebor hl. města Prahy open (výsledky zde)
12.10.2019 – Váza Horních Počernic (výsledky zde)
12.10. 2019 – Chlapácký dvojboj (výsledky zde)
6.10.2019 – Memoriál Hany Myšákové – teamgym závod (výsledky zde)
27. – 29. 9. 2019 – školení trenérů SGŽ  II. třídy – 1. konzultace
02.8.2019 – 11.8.2019 –  Soustředění v Itálii
18.8.2019 – 23.8.2019 –  Soustředění Josefův Důl08.6.2019 – TG Dobříš (výsledky zde)
21. – 23.6. 2019 – MČR 2019 ve sportovní gymnastice jednotlivkyň v Černošicích (výsledky zde)
30.5.2019 – Vyšehradský dvojboj (výsledky zde )
10.5.2019 – Mistrovství teamGym Olomouc (výsledky zde)
28.4.2019 – Oblastní přebor Prahy (výsledky VS 0 zde,VS 2 zde)
27.4.2019 – Bedřichovský ježek (výsledky zde)
13.4.2019 – Memoriál E. Bosákové (výsledky zde)
31.3.2019 – Memoriál V. Straky (výsledky zde)
16.3.2019 – Říčanské hvězdičky (výsledky zde)
Bělský gymnastický čtyřboj (výsledky zde)
17.3.2019 – TG Říčany teamgym Cup (výsledky zde)
2.02.2019 – Jojo Cup (výsledky zde)
20.1.2019 – DUO GYM CUP – Šestajovice (najdete zde)
19.1.2019 – Dobříšský gymnastický čtyřboj (najdete zde)


Rok 2018

01.12.2018 – Vánoční pohár Plzeň dívky
01.12.2018 – TGJ malá oblast Vinohrady ČOS open
02.12.2018 – Vánoční pohár Plzeň kluci
02.12.2018 – MTG malá oblast Vinohrady ČOS open
08.12.2018 – Extraliga, I., II., liga družstev ženy – Černošice
09.12.2018 – Extraliga, I., II., liga družstev ženy – Černošice
15.12.2018 – Vánoční závod Vršovice – kluci, holky
15.12.2018 – TGJ oblast západ ČOS
16.12.2018 – MTG oblast západ ČOS
03.11.2018 – TGJ Příbram
03.11.2018 – Chebská bradla (výsledky zde )
10.11.2018 – TeamGym Trutnov
10.11.2018 – Memoriál Medové
10.11.2018 – Liberecký pohár SG
17.11.2018 – Poberounský dvojboj (výsledky družstva zde , kategorie I.,II. zde, kategorie III.,IV. zde )
17.11.2018 – Přebor Středočeského kraje Příbram (výsledky zde)
17.11.2018 – Memoriál Ády Hochmana
18.11.2018 – TG závod  „Á hop“ (výsledky zde )
24.11.2018 – Písek TGJ a MTG ČOS open (výsledky zde)
24.11.2018 – MTG malá oblast Kolín ČOS
24.11.2018 – TGJ malá oblast Vinohrady ČOS
25.11.2018 – Klokánkova kapsa
20.10.2018 – Somolík Vršovice kluci (výsledky zde )
21.10.2018 – Hartig kluci Kolín
27.10.2018 – MČR SG žákyně C (výsledky zde)
28.10.2018 – MČR SG žákyně C
14.10.2018 – Přebor Prahy ve sportovní gymnastice ženských složek pro rok 2018 (výsledky zde)
13.10.2018 – 40. ročník závodu o PUTOVNÍ VÁZU Horních Počernic (výsledky zde)
13.10.2018 – Chlapácký dvojboj (informace ke stažení) (výsledky zde)
06.10.2018 – 11. ročník závodu v gymnastickém dvojboji „DRÁČEK (výsledky v kategorii A najdete zde, v kategorii B najdete zde , v kategorii mimi chlapci najdete zde)

22.9.2018 – Memoriál H. Myšákové (výsledky zde)
19.8.2018 – 24.8.2018 – Soustředění v Sedlici u Blatné