Jojo Cup přinesl medailovou žeň pro domácí Gym Dobřichovice

V sobotu 22. 1. se v dobřichovickém Jojo Gymu konal tradiční závod družstev v teamgymu Jojo Cup. Jedná se o závod družstev, při kterém se v rychlém sledu za sebou cvičí akrobatické řady na pružném gymnastickém pásu nebo airtracku a v druhé disciplíně závodníci předvádí skoky z malé trampolíny a skoky z trampolíny přes přeskokové nářadí.

I přes velmi složitou epidemiologickou situaci se podařilo závod uskutečnit, i když bez účasti diváků. Rodiče ale o nic nepřišli, protože mohli závod sledovat v přímém přenosu na facebooku.

Množství karantén sice zkomplikovalo práci organizátorům, ale nakonec v samotném závodě startovalo 49 týmů z celé republiky, což předčilo očekávání všech, kdo se na přípravě podíleli.

Závodu se zúčastnili závodníci v 8 kategoriích v dívčích, smíšených i chlapeckých družstev ve věku od šesti let výše. Nejvíce medailí, tři zlaté a jednu stříbrnou, získal domácí tým Gym Dobřichovice, následovaný oddílem TVT Motion Mnichovice a TJ Avia Čakovice, které získaly shodně po třech medailích.

Výsledky závodů najdete zde