Chcete se stát trenérem, nebo si zvýšit kvalifikaci? Právě pro Vás jsou TRENÉRSKÉ KURZY v Jojo Gymu.

Školení instruktorů sportovní gymnastiky a trenérů II. třídy sportovní gymnastiky

• 1. konzultace:
    27 – 29. 9. 2019  – teorie
  • 2. konzultace:
    1. – 3. 11. 2019 – praxe – tuto část lze absolvovat i samostatně jako opakovací školení. Mohou se zúčastnit i trenéři bez kvalifikace. Tato praktická část je pojata jako gymnastický kemp, na který si každý účastník může přivézt dva své vlastní cvičence.
    Cena pouze za tuto část 2.600 Kč.
  • 3. konzultace:
    24. – 26. 1. 2020 – teorie + praxe + zkoušky

Pro koho?

Pro všechny gymnastické nadšence, kteří chtějí získat nejen novou inspiraci, ale především kvalifikaci instruktora sportovní gymnastiky nebo trenéra II. třídy sportovní gymnastiky.
Podmínkou je dovršení 18 let a dokončené středoškolské vzdělání.
Uchazeč o II. trenérskou třídu musí mít splněnu kvalifikaci trenéra III. třídy SG.

Co je u nás jiné?

Více praktického tréninku v tělocvičně přímo s dětmi. Z toho důvodu je 2. konzultace pojata jako tréninkový kemp, na který si každý účastník může přivézt dva svěřence ze svého oddílu.

Kde se bude školit?

Sportovní centrum Jojo Gym Dobřichovice – 2 nové haly se speciálním vybavením pro gymnastiku.

Cena a co všechno zahrnuje?

V ceně 7.400,- Kč jsou všechny 3 konzultace.
Cena jen za praktickou 2. konzultaci je 2.600 Kč.
Cena nezahrnuje stravu a noclehy – obojí je možné si předem zajistit přímo v objektu.

K dispozici je také vybavená kuchyňka, kde je možné jednodušší jídlo připravit.

Přihláška ke stažení zde